Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 4 жовтня 2020 о 08:57, Refreshed 24 жовтня 2022 о 10:52

"Бібліотека - це скарбниця всіх багатств людського духу" (Г.Лейбніц)

Бібліотека запрошує

Часу не гаймо - книжку читаймо!

Про ліси, моря і гори, про непізнані простори,

Про звірят і про птахів, про веселих дітлахів,

Про чотири пори року, і про райдугу високу,

І про тебе, і про нас - надійшов читати час!

Графік роботи бібліотеки:

Початок роботи - 8.30

Кінець роботи - 17.00

Перерва на обід - 13.00-14.00

Вихідні дні - субота, неділя

Багато цікавого та корисного ми відкриваємо для себе, опинившись у світі книг. І мені хочеться побажати вам йти поряд з книгами, перечитувати їх, замислюватися про себе, поступки інших, і тоді, я думаю, ваше життя буде кращим, багатшим, цікавішим. В нашій школі бібліотека - інформаційний центр і місце де кожен може себе проявити з кращої сторони (проводяться масові заходи і діти з задоволенням приймають участь) !

Постійно до всіх знаменних і памятних дат в бібліотеці організовуються виставки книг.

Правила користування шкільною бібліотекою

1. Порядок користування бібліотекою

1.1 Учні закладу записуються до бібліотеки в груповому порядку. Співробітники та вчителі – за паспортом. Новоприбулі учні записуються до бібліотеки в індивідуальному порядку.

1.2 На кожного користувача заповнюється читацький формуляр як документ, що підтверджує факт і дату видачі користувачеві документів з фонду бібліотеки та їх повернення.

1.3 Під час запису до бібліотеки користувачі повинні ознайомитися з Правилами користування нею і підтвердити зобов’язання про їх виконання своїм підписом у читацькому формулярі.

2. Порядок користування абонементом та читальним залом

2.1 Термін користування документами, які видаються на абонемент, не більше 30 днів. Кількість примірників, які видаються на абонемент, не більше 5 прим.

2.2 Навчальна, методична література видається користувачам на час навчання відповідно до програм з обов’язковою перереєстрацією наприкінці року.

2.3 У разі необхідності термін користування літературою може бути продовжений,якщо на видання немає попиту з боку інших користувачів,або скорочений,якщо видання користується попитом.

2.4 Періодичні видання видаються вчителям - предметникам терміном на 15 днів. За кожний примірник користувач розписується в читацькому формулярі.

3. Права, обов’язки та відповідальність користувачів.

Користувач має право:

3.1 Безкоштовно користуватися бібліотечно-інформаційними послугами.

3.2 Одержувати повну інформацію про склад фонду бібліотеки та порядок доступу до нього.

3.3 Отримувати у тимчасове користування необхідні документи (на різних носіях інформації) з фонду бібліотеки.

3.4 Отримувати бібліотечно - бібліогріфічні знання,навички та вміння самостійно користуватися бібліотекою (інформацією).

3.5 Брати участь у заходах, що їх проводить бібліотека.

3.6 Обиратися до бібліотечної ради, надавати практичну допомогу бібліотеці.

3.7 Вимагати конфіденційності щодо даних про нього та переліку документів, якими він користується.

3.8 Подавати адміністрації школи зауваження, пропозиції щодо роботи бібліотеки.

Користувач зобов’язаний :

3.9 Дотримуватися правил користування шкільною бібліотекою.

3.10 У разі запису до бібліотеки надати необхідні відомості про себе для заповнення читацького формуляра.

3.11 Дбайливо ставитися до документів, отриманих з фондів бібліотеки: не псувати, не робити позначок, підкреслювань, не виривати й не загинати сторінки.

3.12 Повертати документи не пізніше встановленого терміну.

3.13 Не виносити з приміщення бібліотеки документи, які не зафіксовані в читацькому формулярі.

3.14 У разі вибуття зі школи повернути до бібліотеки документи, що за ним зафіксовано.

3.15 Одержавши підручники у бібліотеці, продивитись їх. При виявлені пошкоджень повідомити бібліотекаря.

3.16 В отриманих підручниках обов’язково вказувати прізвище учня та рік навчання.

3.17 Класний керівник отримує підручники на клас та повертає їх згідно графіка.

3.18 Класний керівник веде облік підручників виданих на клас. Відповідальність користувачів:

3.19 У разі втрати або пошкодження документів з фонду бібліотеки користувач повинен замінити їх аналогічними або рівноцінними (за визначенням бібліотекаря) документами. Вартість відшкодування визначається бібліотекою залежно від цінності документа. 3.20 За втрату документів з бібліотечних фондів або їх пошкодження відповідальність несуть батьки або особи,під наглядом яких перебувають діти.

3.21 За підручники видані на клас відповідає класний керівник.

Comments:
Only authorized users can leave comments.