Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Світ без насильства

Date: 15 грудня 2022 о 10:54
83 view

З метою попередження проявів жорстокості та насилля кожного року в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Актуальність проблеми полягає у тому, що одним із показників духовного розвитку та соціальної зрілості суспільства є ставлення до дітей. Ця акція підтримується міжнародною спільнотою з 1991 року
Упродовж усього періоду Акції в Єлизаветівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося чимало заходів, спрямованих на запобігання та протидію насильству. Зважаючи на вікові особливості, заходи були поділені на вікові категорії.
У початкових класах було проведено: виховні години присвячені даній темі, бесіда на тему «Права та обов’язки дітей», усний журнал «Конвенція ООН про права дитини», «Усі ми різні, але рівні».
У середніх класах було проведено: перегляд відеоролику «Розкажи дорослому, якому довіряєш», виховна година «Віл/СНІД – чума ХХІ століття», конкурс малюнків «Світ без насильства очима дітей».
У старших класах проводилося анкетування «Моя обізнаність про ВІЛ/СНІД», виготовлялися інформаційні буклети на тему: «Насильство та протидія йому», перегляд онлайн уроку «Знаю права змінюю світ».
Також були проведення загальні заходи для усіх учасників освітнього процесу: трансляція відеоролика «Різні, але рівні: бережи різноманіття», перегляд освітнього серіалу «Про кібербулінг для підлітків», перегляд відеоролику «Почни говорити».
Прикро, що дедалі частіше є прояви насилля у сім’ях. А саме сімейне спілкування – запорука доброго настрою та душевного спокою. І ніде не ранять так боляче, як вдома.
Проведені заходи привернули увагу учнів та батьків до проблем насильства в дитячих та учнівських колективах та протидії насильства у сім’ї. Також вони були спрямовані на формування учнівської свідомості та терпимого ставленняд о насильства.
Діти - майбутнє нашої країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то майбутнє України буде багатообіцяючим.

Comments:
Only authorized users can leave comments.